Przedszkole Niepubliczne Hopsasa

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a wszystkie dzieci czują się kochane, potrzebne i bezpieczne. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów z wykształceniem pedagogicznym. Do potrzeb każdego wychowanka podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Dbamy o wszechstronny rozwój intelektualny, psychiczny, fizyczny i społeczny dzieci.

Uczymy je samodzielności i szacunku. Organizujemy ciekawe zajęcia rytmiki, języka angielskiego oraz dodatkowo płatne zajęcia plastyczne i z wiedzy regionalnej. Zapewniamy wyżywienie. Istnieje możliwość dopasowania diety do potrzeb żywnościowych dzieci. Rekomendacje są dowodem tego, że jesteśmy godną polecenia placówką. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2, 5 do 6 roku życia. Czesne wynosi 350 zł miesięcznie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rodziców prowadzimy także opiekę godzinową w okresie wakacyjnym.

Placówka jest czynna w godzinach 7:00- 17:00. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od 9: 00 do 20:00. Mamy jeszcze 30 miejsc wolnych. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy indywidualnego rabatu.

Zapraszamy.

godz: 7:00- 17:00