Przedszkole Niepubliczne Jaś i Małgosia

Nasze Przedszkole cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców, którzy bez obaw posyłają do nas swoje pociechy. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają wykwalifikowane opiekunki z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Do potrzeb naszych wychowanków podchodzimy indywidualnie, wspieramy ich rozwój, kreatywne myślenie oraz uczymy samodzielności i odpowiedzialności za swoje czyny. Placówka spełnia surowe normy budowlane i sanitarne.

Maluchy do dyspozycji mają dwie kolorowe sale wyposażone w pomoce dydaktyczne i zabawki z atestem. W planach mamy budowę placu zabaw. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2, 5 do 5 lat. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne w zakresie języka angielskiego, rytmiki, plastyki. Oferujemy wyżywienie w postaci II śniadania, obiadu i podwieczorku w ramach sprawdzonego cateringu. Zapisy trwają cały rok. Mamy jeszcze 20 miejsc wolnych. Placówka jest czynna w godzinach 6:00- 18:00. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu 5% na pierwszy miesiąc czesnego.

6-18 (z możliwością wydłużenia pobytu dziecka do 20:00, za dodatkową opłatą)