Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek Adriana Nowak

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się kochane i rozumiane. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów. Dajemy wsparcie w indywidualnym rozwoju intelektualnym, fizycznym i emocjonalnym naszych wychowanków. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Zapewniamy zdrowe i zbilansowane wyżywienie.

Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne: język angielski, taniec, gimnastyka korekcyjna, zajęcia komputerowe, zumbę, karate i jogę. Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach oraz przygotowujemy maluchy do dalszej edukacji szkolnej. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia przedszkola. Zapraszamy Państwa do współpracy.