Przedszkole Niepubliczne Kangurek

Przedszkole Kangurek cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców, czego dowodem są liczne rekomendacje i referencje.

W naszej placówce wszystkie dzieci czują się bezpieczne i potrzebne, a dzięki kameralnej atmosferze czują się niemal tak, jak w domu rodzinnym.

Współpracujemy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi opiekunkami, które do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z troską.

Dysponujemy własnym placem zabaw oraz Hoplandem, gdzie maluchy spędzają wolny czas.

Obiekt jest monitorowany.

Organizujemy zajęcia dodatkowe języka angielskiego, szachów, pływania, gimnastyki korekcyjnej, informatyki oraz dogoterapii.

Dzieci biorą również udział w warsztatach plastycznych i chemicznych oraz w lekcjach tańca towarzyskiego.

Współpracujemy z logopedą i psychologiem.

Dysponujemy własną kuchnią, gdzie przygotowujemy zdrowe i pełnowartościowe posiłki dopasowane do diety dzieci.

Posiadamy wolne miejsca w najmłodszej grupie.

Naszym motto jest nauczanie poprzez zabawę, ponieważ pragniemy, aby dzieci w naszym przedszkolu były szczęśliwe i uśmiechnięte.

Zapraszamy.

ul. Franciszka Tadeusza Rakowicza 3