Przedszkole Niepubliczne Kolorowe Przedszkole Olga Trębicka

Nasze Przedszkole powstało z myślą o rodzicach, którzy szukają profesjonalnej opieki dla swoich pociech. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa, miłości i rozwoju zainteresowań każdego z maluchów. Zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany zespół pedagogów, który do potrzeb każdego z dzieci podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem. Placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne.

Prowadzimy ciekawe zajęcia dodatkowe takie jak: język angielski, rytmika, plastyka czy warsztaty teatralne. Maluchy uczone są samodzielności, tolerancji i odpowiedzialności. Zapewniamy wyżywienie w ramach domowej kuchni. Najważniejsze jest dla nas szczęście i dobro każdego z dzieci. Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy wracały do naszej placówki z uśmiechem na twarzy. Przedszkole jest otwarte w godzinach 8:00- 16:30. Mamy jeszcze miejsca wolne. Zapraszamy.