Przedszkole Niepubliczne Kraina Radości

Nasze przedszkole cieszy się uznaniem i zaufaniem rodziców, czego dowodem są rekomendacje i pozytywne referencje. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i szczęście każdego dziecka. W naszej placówce panuje miła, rodzinna atmosfera, a każdy maluch czuje się potrzebny i bezpieczny. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i serdecznie.

Uczymy dzieci samodzielności, rozwijamy ich pasję oraz kreatywne myślenie. Dbamy o ich rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny. Maluchy uczestniczą w ciekawych zajęciach języka angielskiego, gimnastyki korekcyjnej i religii. Współpracujemy z logopedą. Zapewniamy całodzienne, zdrowe wyżywienie dopasowane do wymagań i potrzeb żywnościowych maluchów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rodziców wprowadziliśmy okres adaptacyjny dla najmłodszych od 1 sierpnia. Zapraszamy dzieci w wieku od 2, 5 do 5 lat. Mamy jeszcze 15 miejsc wolnych. Placówka jest czynna w godzinach 6:45- 16:00. Czesne wynosi 150 zł /msc wraz z wyżywieniem.

Zapraszamy do zapisów.

godz: 6:45- 16:00

26 Lipca, 2013

Super przedszkole!

Jola

Super przedszkole!

5.0 5.0 1 1 Super przedszkole!