Przedszkole Niepubliczne Krasnal Myca Stefania

Nasze Przedszkole istnieje już od ponad dwudziestu lat. Zapewniamy profesjonalną opiekę, miłą atmosferę, bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do potrzeb dzieci. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2 do 6 lat. Placówka jest dostosowana do potrzeb dzieci, spełnia normy budowlane oraz posiada atestowane wyposażenie i pomoce dydaktyczne. Zatrudniamy wykwalifikowanych opiekunów z bogatym doświadczeniem pedagogicznym. Dobro dzieci jest dla nas najważniejsze. Prowadzimy zajęcia, które wpływają na rozwój intelektualny, fizyczny, emocjonalny i psychiczny dzieci.

Uczymy maluchy samodzielności i odpowiedzialności. Dzieci biorą udział w zajęciach tanecznych, gimnastycznych, rytmicznych, lekcjach pływania, języka angielskiego oraz aikido. Współpracujemy z logopedą. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Jesteśmy otwarci na sugestie rodziców odnośnie prowadzenia naszej placówki. Zapraszamy Państwa do współpracy.