Przedszkole Niepubliczne Kubuś

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie na pierwszym miejscu stawia się szczęście i dobro naszych wychowanków. Przyjmujemy dzieci od 2, 5 roku życia. Obiekt spełnia surowe normy budowlano – sanitarne oraz posiada atestowane wyposażenie. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Wspieramy indywidualny rozwój psychiczny, fizyczny i intelektualny dzieci. Prowadzimy zajęcia języka angielskiego, logorytmiki, tańca towarzyskiego, gimnastyki korekcyjnej, religii, warsztatów teatralnych oraz terapii pedagogicznej.

Współpracujemy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, biblioteką oraz Teatrem Lalki i Aktora. Zapewniamy zdrowe i zbilansowane wyżywienie dostosowane do potrzeb żywnościowych maluchów. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.

08 Kwietnia, 2015

Bardzo dobra placowka, polecam