Przedszkole Niepubliczne Kubuś Puchatek

Nasze przedszkole cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców, którzy posyłają do nas bez obaw swoje pociechy.

Nasi wychowankowie rozwijają tu swoje pasje i zainteresowania, uczą się samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji oraz zdobywają wiedzę poprzez znakomitą zabawę pośród swoich rówieśników.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni i wykwalifikowani opiekunowie z wykształceniem pedagogicznym.

W ramach czesnego prowadzimy zajęcia rytmiczne, taneczne oraz z języka angielskiego.

Dodatkowo odbywają się u nas zajęcia z logopedą, lekcje pływania i karate.

Zapewniamy pyszne i zdrowe posiłki w ramach współpracy z cateringiem. Istnieje możliwość dopasowania wyżywienia do potrzeb dzieci z alergiami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców wprowadziliśmy bezpłatny okres adaptacyjny.

Przyjmujemy maluchy w wieku od 2, 5 do 5 roku życia.

Mamy jeszcze 15 miejsc wolnych!

Zapisy trwają! Placówka jest czynna w godzinach 7:00- 17:00.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu w wysokości 5% na pierwszy miesiąc pobytu dziecka w placówce.

Zapraszamy.

7-17 (z możliwością wydłużenia godzin pracy)