Przedszkole Niepubliczne Motylek

Nasze Przedszkole Niepubliczne MOTYLEK powstało z myślą o maluchach ciekawych świata oraz ich rodzicach pragnących zapewnić swoim pociechom wszechstronny rozwój i bezpieczeństwo pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Nasza placówka zapewnia wychowankom nie tylko rodzinną atmosferę, ale także zainteresowanie i indywidualne podejście do ich potrzeb. Dzięki temu każde dziecko czuje się w naszym przedszkolu niemal jak w domu i jesteśmy przekonani, że będzie wracało tu codziennie z uśmiechem na twarzy. Dzieci mogą brać udział w wielu ciekawych zajęciach takich jak: nauka gry na instrumencie, gimnastyka korekcyjna, taniec, szachy, rytmika, plastyka, pływanie czy też języka obcego. Dzięki nowoczesnemu programowi dydaktycznemu już od najmłodszych lat uczymy naszych wychowanków szacunku, pewności siebie oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach w życiu codziennym. Zadowolenie maluchów oraz rekomendacje rodziców są dowodem na to, że nasza placówka jest miejscem wyjątkowym, bezpiecznym i jedynym w swoim rodzaju.

Nasze przedszkole zapewnia swoim wychowankom wszechstronny rozwój, bezpieczeństwo, rodzinną atmosferę oraz indywidualne podejście do ich potrzeb.

Dzieci biorą udział w zajęciach takich jak:

- Gra na instrumentach,

- Gimnastyka korekcyjna,

- Plastyka,

- Taniec towarzyski,

- Szachy,

- Rytmika,

- Pływanie,

- Logorytmika ( łączy logopedię z rytmiką),

- Język angielski/ niemiecki,

Dzieci mogą liczyć na opiekę psychologa i logopedy. Prowadzimy terapię pomagającą w obniżeniu strachu i lęków. Dodatkowo organizujemy liczne zabawy rozwijające wyobraźnię maluchów.