Przedszkole niepubliczne Niezapominajka

„NIEZAPOMINAJKA” to przedszkole i żłobek położone w spokojnej części Mokotowa.

Rodzice posyłający tu swoje pociechy mogą być pewni tego, że powierzają je w ręce doświadczonych opiekunów, którzy podchodzą do potrzeb malca indywidualnie zapewniając mu bezpieczeństwo, ciepło i zrozumienie.

Dzieci mają zapewnione 4 posiłki w ciągu dnia, małe grupy rówieśników, duży taras do zabaw oraz kontakt z poradnią pedagogiczno – psychologiczną i logopedą.

Dzieci uczestniczą w zajęciach języka angielskiego, pływania, rytmiki, gry na instrumentach, tańca, plastyki, gastronomii oraz biorą aktywnie udział w zajęciach korekcyjnych oraz w zabawach i grach sportowych.

Obiekt wyposażony jest 3 przestronne sale zabaw, 3 łazienki i duży ogród.

Przedszkole jest otwarte w godzinach 7:00-18:00.

Przyjmujemy podopiecznych w wieku od 1, 5 do 6 lat. Zapraszamy.

7:00 - 18:00 (na indywidualne życzenie Rodziców do 20:00)

14 Października, 2012

Bardzo fajne przedszkole. Bardzo polecam.

Natalia

Bardzo fajne przedszkole. Bardzo polecam.

12 Września, 2012

Ania

Dużym atutem tego przedszkola jest to, że jest kameralne, co sprawia, że dzieci są traktowane indywidualnie. Miły personel, bogata oferta zajęć.Bardzo dobra lokalizacja. Ja jestem zadowolona,więc moje kolejne dziecko dziecko też będzie chodziło do tego przedszkola.

10 Września, 2012

Agata

Po doświadczeniach z czterema sąsiednimi przedszkolami (m.in. przereklamowane montessori) uważam, że jest to najlepsze przedszkole w okolicy, które mogłam wybrać dla swojego dziecka. Wieloletnie doświadczenie cudownej Pani Dyrektor czyni przedszkole niepowtarzalnym.

5.0 5.0 3 3 Bardzo fajne przedszkole. Bardzo polecam.