Przedszkole Niepubliczne Nr 1 Biedronka Ewa Grudzka

Nasze Przedszkole jest miejscem cieszącym się zaufaniem i uznaniem nawet najbardziej wymagających rodziców i opiekunów. W placówce panuje rodzinna i miła atmosfera, a dzieci czują się kochane i bezpieczne. Zatrudniamy odpowiedzialny, wykwalifikowany i doświadczony personel pedagogiczny. Obiekt spełnia surowe normy bezpieczeństwa przeciwpożarowego i budowlanego. Do dyspozycji maluchów oddajemy kolorowe i przestronne sale. Zapewniamy wyżywienie w ramach własnej kuchni- także dla dzieci z alergiami.

W ramach czesnego prowadzimy zajęcia rytmiczne, gimnastyki korekcyjnej, języka angielskiego, lekcje religii oraz zajęcia z terapeutą i logopedą. Zajęcia są prowadzone w małych, kameralnych grupach. Uśmiech na twarzach naszych wychowanków jest dla nas największą nagrodą i wyróżnieniem. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2,5 do 5 roku życia. Mamy jeszcze wolne miejsca. Gwarantujemy okres adaptacyjny. Do Państwa dyspozycji jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00. Zapraszamy.

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątki w godzinach 6:30 - 17:00

07 Grudnia, 2016