Przedszkole Niepubliczne nr 15 Bratek Kamil Radomski

Nasza placówka pełni profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 5 lat. Przyjmujemy także dzieci niepełnosprawne. W przedszkolu panuje miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się bezpieczne, rozumiane i kochane. Wspieramy indywidualny rozwój pasji i zainteresowań dzieci, uczymy je samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pedagogiczną. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne: gimnastykę korekcyjną, zajęcia języka angielskiego, rytmikę, religię oraz warsztaty tematyczne. W przypadku dzieci niepełnosprawnych zapewniamy opiekę, edukację oraz rewalidację z uwzględnieniem stopnia i rodzaju niepełnosprawności. Współpracujemy z poradnią psychologiczno- pedagogiczną. Najważniejsze jest dla nas zdrowie i dobro każdego malca. Nasze przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6: 30- 18: 00, a nasze usługi cieszą się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Zapraszamy do współpracy.

18 Lutego, 2015

Agnieszka

Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola, bo mój syn czuje się jak w domu. Jest zawsze sympatyczna atmosfera, dzieci bardzo chętnie i z radością uczestniczą w zajęciach, a wychowawczyni z kompetencją, wrażliwością i pełną miłością przekazuje wiedzę edukacyjną.
Polecam to przedszkole szczególnie dla dzieci, które są nieśmiałe

5.0 5.0 1 1 Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola, bo mój syn czuje się jak w domu. Jest zawsze sympatyczna atmosfera, dzieci bardzo chętnie i z radością uczestniczą w zajęciach,