Przedszkole Niepubliczne Nutka Alina Markowska

Nasze Przedszkole na pierwszym miejscu stawia dobro dzieci.

Dbamy o ich wszechstronny rozwój psychiczny, społeczny i fizyczny oraz dbamy, by w naszej placówce czuło się bezpieczne, potrzebne i kochane.

Zatrudniamy jedynie doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Organizujemy zajęcia dodatkowe w Filharmonii, gry na instrumentach, muzyki, plastyki, w zajęciach teatralnych, korekcyjnych, rytmiki, religii i tańca towarzyskiego.

Współpracujemy z logopedą.

Maluchy mogą uczestniczyć w kółkach teatralnych, plastycznych, tańca ludowego, komputerowych oraz fotograficznych.

W przedszkolu wykorzystujemy system Carla Orffa, który cechuje się wszechstronnością i prostotą.

Dzięki temu dzieci rozwijają swoje pasje i osobowość.

Dysponujemy własną kuchnią, a dzięki współpracy z dietetykiem możemy dobierać potrawy do indywidualnych potrzeb dzieci.

Dysponujemy własnym palcem zabaw.

Mamy wolne miejsca w grupie 4- Latków. Zapraszamy.

ul. Jana Boenigka 24C
warmińsko-mazurskie