Przedszkole Niepubliczne Pod Topolą Maria Zielka

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie każde dziecko czuje się niemal tak dobrze jak w domu rodzinnym.

Panuje u nas miła, przyjazna atmosfera, a nad dziećmi pełnią opiekę doświadczeni i wykwalifikowani pedagodzy.

Do potrzeb każdego malucha podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.

Posiadamy przeszło trzydziestoletnie doświadczenie w zakresie opieki nad maluchami.

Prowadzimy ciekawe zajęcia języka angielskiego, rytmiki, tańca, religii oraz współpracujemy z logopedą.

Dysponujemy własną kuchnią, gdzie przygotowujemy zdrowe i zbilansowane posiłki dopasowane do potrzeb dietetycznych dzieci.

Rodzice mają do wyboru różne formy abonamentu.

Mamy jeszcze 10 miejsc dla 3latków i 3 miejsca dla 4latków, prowadzimy również zapisy na rok 2014/2015.

Przyjmujemy maluchy w wieku od 3 do 5 lat.

Rekomendacje są dowodem naszego zaangażowania i profesjonalizmu.

Dla rodziców powołujących się na hasło przedszkolaizlobki.pl gwarantujemy wpisowe w wysokości 80 zł! Zapraszamy.

godz: 6:30- 16:30