Przedszkole Niepubliczne pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej

Nasze Przedszkole stawia na pierwszym miejscu dobro i szczęście każdego z wychowanków. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, przywiązujemy uwagę do rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i fizycznego maluchów, oraz zapewniamy indywidualne podejście. Oferujemy nowoczesne programy kształcenia z zachowaniem tradycyjnych, chrześcijańskich wartości.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Obiekt spełnia normy budowlane i sanitarne. Do dyspozycji maluchów oddajemy kolorowe sale i atestowane pomoce dydaktyczne. Prowadzimy zajęcia plastyczne, językowe, ruchowe i muzyczne. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych dzieci. Jesteśmy otwarci na sugestie rodziców odnośnie prowadzenia naszej placówki. Posiadamy wiele pozytywnych rekomendacji. Zapraszamy.