Przedszkole Niepubliczne Puchatek

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a wszystkie maluchy czują się kochane i rozumiane. Do dyspozycji oddajemy nowoczesny budynek spełniający surowe normy budowlano- sanitarne. Wspieramy indywidualny rozwój psychiczny, emocjonalny i fizyczny dziecka, gruntownie przygotowujemy je do dalszej edukacji oraz uczymy samodzielności i odpowiedzialności. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów.

Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe: rytmikę, zajęcia plastyczne oraz języka angielskiego. Zapewniamy zdrowe i zbilansowane wyżywienie. Istnieje możliwość dofinansowania z gminy. Bardzo konkrecyjne czesne. Nasze usługi cieszą się zaufaniem i uznaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i szczęście naszych wychowanków. Zapraszamy Państwa do zapisów.