Przedszkole Niepubliczne Raczek

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie panuje miła i przyjazna atmosfera, a wszystkie maluchy czują się tak samo dobrze, jak we własnym domu rodzinnym. Placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Zatrudniamy wykwalifikowanych opiekunów z wieloletnim doświadczeniem w pracy pedagogicznej. Wspieramy indywidualny rozwój psychiczny, intelektualny, fizyczny i emocjonalny dzieci oraz przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej. Prowadzimy ciekawe zajęcia w ramach czesnego: język angielski, język niemiecki, religia, zajęcia logopedyczne, rytmika, rzeźby w glinie, zajęcia sprawnościowe oraz liczne wycieczki krajoznawcze.

Prowadzimy także zajęcia płatne: kształcenie pamięci, naukę pływania, dodatkowe zajęcia językowe, oraz gra w szachy. Zapewniamy zdrowe i zbilansowane wyżywienie. Oferujemy pięciomiesięczny okres adaptacyjny. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i szczęście naszych wychowanków. Nasza placówka cieszy się zaufaniem i uznaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Przedszkole jest czynne w godzinach 6:00- 17:00. Zapraszamy Państwa do współpracy.