Przedszkole niepubliczne Radosny Zakątek

Nasze Przedszkole jest miejscem cieszącym się zaufaniem rodziców. Państwa pociechy znajdą tu poczucie bezpieczeństwa, zrozumienie oraz rodzinną atmosferę. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów. Obiekt spełnia surowe normy unijne, sanitarne i budowlane. Wyposażenie placówki posiada niezbędne normy i atesty bezpieczeństwa. W ramach czesnego prowadzimy zajęcia logopedyczne, ruchowe, muzyczne i ogólnorozwojowe. Organizujemy zajęcia dodatkowe z angielskiego i rytmiki.

Zapewniamy zdrowe i pełnowartościowe wyżywienie w ramach cateringu, także dla dzieci z alergiami. Maluchy uczone są samodzielności, tolerancji i odpowiedzialności za swoje czyny. Wspieramy ich indywidualny rozwój i zainteresowania oraz przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej. Gwarantujemy adaptację. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2, 5 do 5 roku życia. Placówka działa na zasadzie przedszkola państwowego: pierwsze 5 godzin jest finansowane przez Państwo, a za każdą dodatkową godzinę rodzice płacą 1 zł. Zapraszamy!!!

ul. Sportowa 37
07-430 Myszyniec