Przedszkole Niepubliczne Skrable

Nasze Niepubliczne Przedszkole SKRABLE powstało z myślą o dzieciach ciekawych świata oraz ich rodzicach, którym zależy na bezpieczeństwie i wszechstronnym rozwoju ich pociech.

W naszej placówce stawiamy na pierwszym miejscu każde z dzieci.

Zatrudniamy wykształcone i doświadczone opiekunki, które do potrzeb maluchów podchodzą z troską i w sposób indywidualny, dzięki czemu te czują się niemal jak w domu rodzinnym.

W przedszkolu realizujemy projekt „Nowoczesne przedszkole szansą rozwoju dla najmłodszych”.

Przedszkolaki mogą rozwijać swoje zainteresowania w grupie rówieśników i pod okiem doświadczonych pedagogów.

Dzieci biorą udział w zajęciach ruchowych, tanecznych, edukacyjnych, muzycznych, korekcyjnych oraz w zabawach tematycznych.

Zapewniamy wyżywienie według indywidualnych potrzeb dietetycznych dziecka.

Rekomendacje potwierdzają, że jesteśmy godnym zaufania partnerem do współpracy.

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach 7:00-17:00.

Zapraszamy.

21 Czerwca, 2014

Paula

Moje wrażenie z tego przedszkola są jak najbardziej pozytywne. Dużo jest tu zabaw, a zajęcia edukacyjne są zgodne z obowiązującą podstawą programową. Dzieci są bardzo przyjazne, dzięki temu moja córeczka szybko zdobyła tu nowe koleżanki i teraz bardzo chętnie chodzi do przedszkola.

23 Maja, 2014

Maria Szafrik

To przedszkole naprawdę godne polecenia. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się zapisać tu moje dziecko. Oferta zajęć jest naprawdę bardzo bogata, a czesne niskie. Dodatkowo przyjazne godziny otwarcia pozwalają mi łączyć pracę z macierzyństwem. Serdecznie polecam!

07 Maja, 2014

Janina

Wybór przedszkola jest bardzo ważny. Dla mnie musiała być to placówka bezpieczna i godna zaufania. Dlatego też wypytywałam znajomych i większość z nich poleciła mi to miejsce. Zapisałam tu dwójkę moich dzieci i nie żałuję. Czesne są niskie i obejmują różnego rodzaju zajęcia, a także opiekę logopedy i pielęgniarki. Panie przedszkolanki posiadają stosowne wykształcenie i bardzo dobre podejście do dzieci. Moja dwójka jest bardzo zadowolona i chętnie opowiada o tym co dzieje się w przedszkolu.

31 Marca, 2014

Katarzyna Sowińska

Potrafią przygotowywać dziecku indywidualne jedzenie, którego dokładnie potrzebuje,dostosowując się do diety. Przedszkole jest położone w pięknym miejscu. Jest niedrogie i godne zaufania ze względu na wykwalifikowaną kadrę.

15 Marca, 2014

Anna K.

Jestem wymagającym rodzicem, który szukał przedszkola na wysokim poziomie. Przedszkole Skrable, to prestiżowa placówka, która pożytecznie organizuje dzieciakom czas poprzez przyjemną zabawę i skuteczną naukę. Jestem zadowolona z całodziennego, zdrowe wyżywienia, jak również z tak wspaniałej rodzinnej atmosfery, jaką zapewnia cały personel.
Bardzo cieszę się, ponieważ moje dziecko szybko i na dobre się zaklimatyzowało, a Przedszkole Skrable, to już jego drugi dom. Dziękuję za życzliwość, wsparcie:)

01 Lutego, 2014

Iza

bardzo polecam to przedszkole. Moja córka z chęcią do niego chodzi. Bardzo miły i kompetentny personel z którym moja córcia i ja mamy bardzo dobry kontakt. Bardzo ważna jest dla mnie tez czystość która jest tutaj na bardzo wysokim poziomie, bo córeczka jest alergiczką. Cieszą mnie liczne atrakcje, imprezy i wycieczki, lekcje historii, karate, obecność logopedy ipsychologa i oczywiscie nauka angielskiego. Najlepsze przedszkole w okolicy. Polecam.

01 Grudnia, 2013

Babcia Sabina :)

witam,chcialam bardzo podziekowac jako babcia za impreze Andrzejkolwa zorganizowana przez was dla dzieci z okolic ,wnuczka poczatkowo miala opory ale pozniej byla zadowolona i uczestniczyla w zabawie super prowadzonej,wg wszystko bylo fajnie przygotowanie dziekuje opiekuna za mile spedzony czas i poswiecenie ,czekam na wiecej takich imprez ,polecam wszystkim:)

27 Listopada, 2013

Katarzyna

Jestem bardzo zadowolona z wyboru Przedszkola Skrable dla mojej córki. Panuje tam miła atmosfera, Panie dbają o dobro dziecka, są zaangażowane i zawsze chętne do rozmowy. Sale są duże i dobrze wyposażone. Dla mnie dużą zaletą są godziny otwarcia od 7:00 - 17:00 oraz wiele ciekawych atrakcji dla dziecka: wycieczki, konkursy, zajęcia dodatkowe.

12 Września, 2013

Monika

Mój synuś chodzi do tego przedszkola mogę całkowicie je polecić :) Jestem bardzo zadowolona super kontakt z Paniami bardzo miłą atmosfera, a przede wszystkim mój synuś jest przeszczęśliwy tam chodząc :)

5.0 5.0 9 9 Moje wrażenie z tego przedszkola są jak najbardziej pozytywne. Dużo jest tu zabaw, a zajęcia edukacyjne są zgodne z obowiązującą podstawą programową. Dzieci są bardzo pr