Przedszkole Niepubliczne Skrable

Przedszkole Niepubliczne Skrable

Nasze Niepubliczne Przedszkole SKRABLE powstało z myślą o dzieciach ciekawych świata oraz ich rodzicach, którym zależy na bezpieczeństwie i wszechstronnym rozwoju ich pociech.

W naszej placówce stawiamy na pierwszym miejscu każde z dzieci.

Zatrudniamy wykształcone i doświadczone opiekunki, które do potrzeb maluchów podchodzą z troską i w sposób indywidualny, dzięki czemu te czują się niemal jak w domu rodzinnym.

W przedszkolu realizujemy projekt „Nowoczesne przedszkole szansą rozwoju dla najmłodszych”.

Przedszkolaki mogą rozwijać swoje zainteresowania w grupie rówieśników i pod okiem doświadczonych pedagogów.

Dzieci biorą udział w zajęciach ruchowych, tanecznych, edukacyjnych, muzycznych, korekcyjnych oraz w zabawach tematycznych.

Zapewniamy wyżywienie według indywidualnych potrzeb dietetycznych dziecka.

Rekomendacje potwierdzają, że jesteśmy godnym zaufania partnerem do współpracy.

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach 7:00-17:00.

Zapraszamy.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
08 Listopada, 2014

Przedszkole jest nowoczesne, fajnie wyposażone. Cieszę się, że moje dziecko ma miejsce, gdzie może poczuć się jak w domu.

Monika Dolińska 

Przedszkole jest nowoczesne, fajnie wyposażone. Cieszę się, że moje dziecko ma miejsce, gdzie może poczuć się jak w domu.

16 Października, 2014

To przedszkole jest znakomite ze względu na prawdziwych specjalistów tu pracujących. Logopeda i higienistka to dla mnie ogromny plus. Do tego napra

Marta 

To przedszkole jest znakomite ze względu na prawdziwych specjalistów tu pracujących. Logopeda i higienistka to dla mnie ogromny plus. Do tego naprawdę zróżnicowana i bardzo ciekawa oferta zajęć.

03 Października, 2014

Lekcje religii i nadzór higienistki to dla mnie naprawdę ważne sprawy. Jestem może zbyt troskliwa i długo szukałam dobrego przedszkola, ale to s

Kinga 

Lekcje religii i nadzór higienistki to dla mnie naprawdę ważne sprawy. Jestem może zbyt troskliwa i długo szukałam dobrego przedszkola, ale to spełniło moje oczekiwania. Moje dziecko dobrze przygotuje się tu do pójścia do pierwszej klasy.

18 Września, 2014

Na temat tej placówki mam pozytywną opinię. Moje dziecko obecnie chodzi do podstawówki, lecz to ta placówka doskonale przygotowała go do zajęć

Lucyna 

Na temat tej placówki mam pozytywną opinię. Moje dziecko obecnie chodzi do podstawówki, lecz to ta placówka doskonale przygotowała go do zajęć szkolnych. Dyżury logopedy naprawdę bardzo się przydały. Kadra jest tutaj znakomita i posiada świetne podejście do dzieci.

01 Września, 2014

Przedszkole bardzo mi się podoba. Dużo zajęć artystycznych, dużo zabawy i swobody - nic więc dziwnego, że dzieciaki tak bardzo kochają to miej

Ewelina Kozioł 

Przedszkole bardzo mi się podoba. Dużo zajęć artystycznych, dużo zabawy i swobody - nic więc dziwnego, że dzieciaki tak bardzo kochają to miejsce.
Dla mojej Monisi jest to drugi dom.

13 Sierpnia, 2014

Chcę podzielić się pozytywną opinią na temat tej placówki. Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam tu moje dziecko. Kamil ma tu doskonałe waru

Andżelika 

Chcę podzielić się pozytywną opinią na temat tej placówki. Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam tu moje dziecko. Kamil ma tu doskonałe warunki do rozwoju. Dodatkowo w tej placówce może bawić się z rówieśnikami. Codzienny plan zajęć jest bardzo różnorodny i mój syn nie ma czasu na nudę.

21 Czerwca, 2014

Moje wrażenie z tego przedszkola są jak najbardziej pozytywne. Dużo jest tu zabaw, a zajęcia edukacyjne są zgodne z obowiązującą podstawą pro

Paula 

Moje wrażenie z tego przedszkola są jak najbardziej pozytywne. Dużo jest tu zabaw, a zajęcia edukacyjne są zgodne z obowiązującą podstawą programową. Dzieci są bardzo przyjazne, dzięki temu moja córeczka szybko zdobyła tu nowe koleżanki i teraz bardzo chętnie chodzi do przedszkola.

23 Maja, 2014

To przedszkole naprawdę godne polecenia. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się zapisać tu moje dziecko. Oferta zajęć jest naprawdę bar

Maria Szafrik 

To przedszkole naprawdę godne polecenia. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się zapisać tu moje dziecko. Oferta zajęć jest naprawdę bardzo bogata, a czesne niskie. Dodatkowo przyjazne godziny otwarcia pozwalają mi łączyć pracę z macierzyństwem. Serdecznie polecam!

07 Maja, 2014

Wybór przedszkola jest bardzo ważny. Dla mnie musiała być to placówka bezpieczna i godna zaufania. Dlatego też wypytywałam znajomych i większo

Janina 

Wybór przedszkola jest bardzo ważny. Dla mnie musiała być to placówka bezpieczna i godna zaufania. Dlatego też wypytywałam znajomych i większość z nich poleciła mi to miejsce. Zapisałam tu dwójkę moich dzieci i nie żałuję. Czesne są niskie i obejmują różnego rodzaju zajęcia, a także opiekę logopedy i pielęgniarki. Panie przedszkolanki posiadają stosowne wykształcenie i bardzo dobre podejście do dzieci. Moja dwójka jest bardzo zadowolona i chętnie opowiada o tym co dzieje się w przedszkolu.

31 Marca, 2014

Potrafią przygotowywać dziecku indywidualne jedzenie, którego dokładnie potrzebuje,dostosowując się do diety. Przedszkole jest położone w pię

Katarzyna Sowińska 

Potrafią przygotowywać dziecku indywidualne jedzenie, którego dokładnie potrzebuje,dostosowując się do diety. Przedszkole jest położone w pięknym miejscu. Jest niedrogie i godne zaufania ze względu na wykwalifikowaną kadrę.

5.0 5.0 15 15 Przedszkole jest nowoczesne, fajnie wyposażone. Cieszę się, że moje dziecko ma miejsce, gdzie może poczuć się jak w domu.
Strona:
12