Przedszkole Niepubliczne Słoneczko

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się rozumiane i kochane. Zatrudniamy doświadczone opiekunki. Przywiązujemy ogromną uwagę do rozwoju intelektualnego, psychicznego i fizycznego maluchów. Przedszkole spełnia surowe normy budowlano- sanitarne i posiada atestowane wyposażenie. Zapewniamy zdrowe wyżywienie z uwzględnieniem potrzeb dietetycznych wychowanków.

Prowadzimy ciekawe zajęcia języka angielskiego, ogólnorozwojowe, judo i gry w szachy. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i szczęście naszych podopiecznych. Jesteśmy otwarci na sugestie z Państwa strony odnośnie prowadzenia naszej placówki. Cieszymy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Mamy jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do współpracy.