Przedszkole Niepubliczne SMYK

Nasze przedszkole jest miejscem, gdzie panuje rodzinna atmosfera, a dobro dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Do potrzeb maluchów podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, gwarantujemy profesjonalną opiekę oraz wsparcie w rozwoju intelektualnym, fizycznym, emocjonalnym i psychicznym dziecka. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne oraz posiada atestowane wyposażenie. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Zapewniamy zdrowe i smaczne wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych maluchów.

Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe, muzyczne, plastyczne i ruchowe. Uczymy maluchy samodzielności i odpowiedzialności oraz przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej. Nasza placówka cieszy się zaufaniem wielu rodziców. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2,5 do 6 lat. Jesteśmy otwarci na propozycje odnośnie prowadzenia przez nas placówki.

W ofercie:

-kuchcikowo,

-bajkoterapia,

-muzykoterapia,

-gimnastyka,

-rytmika,

-tańce,

-zajęcia grupowe z logopedii,

-zajęcia artystyczne,

Od września planowane 2 języki obce.

Zapraszamy do współpracy.

URODZINY W PRZEDSZKOLU

Zorganizujemy dla Państwa pociech niezapomniane przyjęcie urodzinowe o jakim zawsze marzyło. Zadbamy o to, aby ten właśnie dzień pozostał w pamięci waszego dziecka i jego przyjaciół jako wyjątkowa i ciekawa przygoda.

Oferta urodzinowa obejmuje:

• organizację i przeprowadzenie konkursów, zabaw i gier (2h);

• animatora w przebraniu przeprowadzającego imprezę;

• kolorową zastawę jednorazową;

• dekorację sali;

• zestaw imprezowicza (czapeczka+ gwizdek);

• poczęstunek (ciastka, paluszki, napoje, owoce itp.);

• malowanie dzieciom twarzy;

• zdjęcia z imprezy (w formie elektronicznej);

Cena 2 godzinnej zabawy (do 10 dzieci) przeprowadzonej przez jednego animatora wynosi 300zł.

jubilat – gratis

Każde dodatkowe dziecko powyżej 10 to dopłata 20zł.

Dodatkowa godzina zabawy 100zł.

Wszystkie podane ceny są ważne dla imprezy zamówionej min. 2 tygodnie przed jej datą.

Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola niepublicznego „SMYK” mogą skorzystać z 10% rabatu.

Dodatkowo możemy zapewnić:

• zaproszenia – 2zł/szt.;

• loteria fantowa – 7zł/ dziecko

• tort urodzinowy – 50 zł

• szampan dla dzieci – 15zł

Staramy się, żeby dzieci wychodząc z naszej imprezy były bogatsze o nowe umiejętności, doświadczenia i wiedzę.

Zapewniamy niesamowitą zabawę i wspomnienia na długie lata !!!

Rezerwacja pod nr tel. 600 339 467