Przedszkole Niepubliczne Stokrotka

Nasze Przedszkole jest miejscem, gdzie przez cały rok panuje miła, rodzinna atmosfera.

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej placówce dzieci czuły się bezpieczne, kochane i potrzebne, ponieważ najważniejsze jest dla nas ich dobro.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pedagogów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Do dyspozycji dzieci oddajemy bezpieczne i kolorowe sale oraz plac zabaw i ogród.

Uczymy maluchy samodzielności oraz przyswajamy je do dalszej edukacji.

Prowadzimy zajęcia języka angielskiego, rytmiki, tańca, techniki, plastyki i gimnastyki.

Współpracujemy z logopedą. Posiłki przygotowujemy w kuchni- są zdrowe i smaczne.

Istnieje możliwość dopasowania diety do indywidualnych potrzeb żywnościowych maluchów.

Mamy prawie trzydziestoletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi!!!

Mamy wolne miejsca w grupie 3 i 5-latków.

Zapraszamy do zapisów!

Placówka jest czynna w godzinach 6:30- 16:30. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu. Zapraszamy.

18 Grudnia, 2016

Ewelina

Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Moje dziecko(2,5lat) uczęszcza do placówki drugi rok. Jako maluszek szybko sie zaklimatyzowal, z radością na buźce zostawał i tak jest do dnia dzisiejszego. Tylko wysiądziemy z samochodu i sam biegnie do przedszkola. Wszystkie Panie tam pracujące są przemiłe, serdeczne, mające odpowiednie podejście do wychowywania dzieci. W przedszkolu dużo sie dzieje, co na bieżąco można zobaczyć chociażby na Facebooku, co bardzo mi sie podoba. Szczerze polecam niezdecydowanym mamom, które jeszcze sie wahają gdzie posłać swoją pociechę.

19 Stycznia, 2015

Zosia

jedzenie w tym przedszkolu nie spełnia żadnych norm żywieniowych przeznaczonych dla dzieci. Śniadanie i podwieczorek są każdego dnia takie same; zupa mleczna i kanapki z serkiem topionym, dżemem lub nutellą. Obiady w każdy dzień tygodnia są takie same i w dodatku nie mają nic wspólnego ze zdrową żywnością np. smażona parówka!! Dziecko przychodzi do domu i jest głodne. Generalnie odradzam wszystkim rodzicom, którzy dbają o dobro swoich pociech.

3.0 5.0 2 2 Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Moje dziecko(2,5lat) uczęszcza do placówki drugi rok. Jako maluszek szybko sie zaklimatyzowal, z radością na buźce zostawał i tak