Przedszkole niepubliczne Stowarzyszenia Rozwoju Osiedla Świniary

Nasze Przedszkole jest miejscem zaufanym i polecanym przez rodziców. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a wszystkie maluchy czują się kochane i bezpieczne. Zatrudniamy wykwalifikowany personel z wykształceniem pedagogicznym oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Obiekt spełnia wszelkie normy budowlane i sanitarne- nie posiada żadnych barier architektonicznych. Dbamy o wszechstronny rozwój maluchów, uczymy je samodzielności, tolerancji oraz odpowiedzialności za swoje czyny. Prowadzimy zajęcia języka angielskiego, rytmiki i korektywy. Program przedszkola obejmuje także zajęcia plastyczne, zajęcia z psem, naukowe, z chustą KLANZA oraz lekcje geograficzno- fizyczne. Zapewniamy całodzienne wyżywienia w ramach cateringu. Serwowane przez nas posiłki są zdrowe i zbilansowane. Gwarantujemy okres adaptacyjny dla każdego z maluchów. Przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Mamy ostatnie miejsca na rok 2013/2014. Placówka jest czynna w godzinach 7:00- 16:30. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu dla każdego rodzica! Zapraszamy.