Przedszkole Niepubliczne Studio Dziecka Figiel

Nasza placówka jest miejscem, gdzie dzieci czują się kochane, potrzebne i bezpieczne. Najważniejsze dla nas jest ich szczęście i dobro! Zatrudniamy kompetentnych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy indywidualnie podchodzą do potrzeb każdego malca. W naszej placówce panuje miła, rodzinna atmosfera.

Maluchy biorą aktywny udział w zajęciach ruchowych. Oferujemy wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem. Istnieje możliwość dopasowania diety do potrzeb żywnościowych dziecka. W okresie letnim prowadzimy ciekawe warsztaty dla maluchów. W naszej placówce uczymy dzieci samodzielności i przygotowujemy je do dalszej edukacji w szkole.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2, 5 do 5 lat. Posiadamy jeszcze wolne miejsca. Czesne wynosi 450 zł miesięcznie łącznie z wyżywieniem. Placówka jest otwarta w godzinach 6:30- 17:00.

Opłata 450 zł z wyżywieniem, język angielski, korektywa. Zajęcia dodatkowe taniec, teatr do uzgodznien z rodzicami. Jesteśmy w trakcie rozbudowy , nie mamy własnego placu zabaw, aczkolwiek korzystam z pobliskiego.

Zapraszamy.

Zapraszamy od 6:30 do 17:00.