Przedszkole Niepubliczne Tajemniczy Ogród

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie wszystkie dzieci czują się kochane i potrzebne. Nad ich bezpieczeństwem czuwają doświadczeni i wykwalifikowani opiekunowie. Do potrzeb każdego malucha podchodzimy indywidualnie i z troską. Dzieci uczestniczą w ciekawych zajęciach języka angielskiego, rytmiki, gimnastyki, w warsztatach artystycznych i kulinarnych. W ramach zajęć dodatkowych organizujemy lekcje judo, pływania i tańca.

Zapewniamy wyżywienie w ramach współpracy z zaufanym cateringiem. Istnieje możliwość dopasowania diety do indywidualnych potrzeb żywnościowych dzieci. Dysponujemy własnym placem zabaw. Kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój naszych wychowanków. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Posiadamy jeszcze po około 3-4 miejsca wolne w każdej grupie wiekowej. Placówka jest czynna w godzinach 7:00- 18:00.

Zapraszamy.

Przedszkole czynne od 7:00-18:00