Przedszkole Niepubliczne Wesoły Domek

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła atmosfera, a dzieci czują się tak samo dobrze, jak w domu rodzinnym. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, ponieważ ich pociechy znajdują tu profesjonalną opiekę, możliwość rozwoju swoich zainteresowań oraz wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań i obowiązków. Zapewniamy opiekę doświadczonych, wykwalifikowanych i serdecznych opiekunów, którzy do potrzeb wychowanków podchodzą z zaangażowaniem i w sposób indywidualny. Obiekt spełnia surowe normy budowlano- sanitarne.

Na zewnątrz przygotowaliśmy plac zabaw dla dzieci, gdzie spędzają wolny czas na świeżym powietrzu. Oferujemy wyżywienie w ramach współpracy z zaufanym i sprawdzonym cateringiem. Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe. Dzieci biorą udział w lekcjach języka angielskiego, korektywy, rytmiki, tańca i muzyki. Naszych wychowanków uczymy samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji względem siebie. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2, 5 do 5 lat. Czesne wynosi 750 zł+ ubezpieczenie. Placówka jest czynna w godzinach 6:30 -18:30. Najważniejsze jest dla nas dobro i szczęście każdego dziecka! Zapraszamy do rejestracji.

07 Lipca, 2016

Asia

Polecam żłobek Wesoły Domek. Moje bliźniaczki szybko się w Nim zaklimatyzowały dzięki profesjonalnym i przemiłym Ciociom! Rodzinna i miła atmosfera! Żłobek i przedszkole godne polecenia!!!

5.0 5.0 1 1 Polecam żłobek Wesoły Domek. Moje bliźniaczki szybko się w Nim zaklimatyzowały dzięki profesjonalnym i przemiłym Ciociom! Rodzinna i miła atmosfera! Żłobek i przedszkole