Przedszkole Niepubliczne YOGI Marcelina Jurasz

Nasze przedszkole jest położone w piętrowym, nowowyremontowanym budynku dostosowanym do potrzeb maluchów w wieku przedszkolnym. Zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę oraz profesjonalną opiekę doświadczonej i wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Placówka spełnia wszelkie normy i standardy budowlano- sanitarne. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci, uczymy je samodzielności oraz odpowiedzialności za swoje czyny.

Przedszkole jest wyposażone w bezpieczny i atestowany sprzęt i materiały dydaktyczne. Zapewniamy wyżywienie dostosowane do potrzeb każdego malucha. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne takie jak muzyka, rytmika, plastyka czy zajęcia manualne. Posiadamy własną farmę zwierząt, którą dzieci odwiedzają raz w tygodniu. Najważniejsze jest dla nas dobro każdego malucha. Nasza placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00- 17:30. Przyjmujemy dzieci w wieku od 1, 5 do 6 roku życia. Zapraszamy do współpracy.

03 Lipca, 2015

Magda

Wspaniałe, CUDOWNE miejsce!!
Pełne niesamowitej, pozytywnej energii a na dodatek właściwi ludzie na właściwym stanowisku. Jak długo żyję, nie widziałam tak ciepłych i radosnych osób, jak "Ciocie" z Yogiego. Jestem pod wrażeniem :)

20 Maja, 2015

Bardzo fajne przedszkole, super ciocie i ta farma :)polecam

|Mama Ola

Bardzo fajne przedszkole, super ciocie i ta farma :)polecam

04 Grudnia, 2014

Moje dziecko uwielbia tam chodzić!

Ania

Moje dziecko uwielbia tam chodzić!

5.0 5.0 3 3 Wspaniałe, CUDOWNE miejsce!!Pełne niesamowitej, pozytywnej energii a na dodatek właściwi ludzie na właściwym stanowisku. Jak długo żyję, nie widziałam tak ciepłych i r