Przedszkole Niepubliczne Zacisze 15

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie panuje miła atmosfera, a dzieci są otoczone profesjonalną opieką. Nasza placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne oraz jest dostosowana do potrzeb dzieci. Do dyspozycji Państwa pociech oddajemy cztery sale, czytelnię, sypialnię, plac zabaw i teren piknikowy ze sceną. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Wspieramy indywidualny rozwój psychiczny, fizyczny i intelektualny malucha oraz przygotowujemy go do dalszej edukacji szkolnej.

Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne: język angielski, zajęcia ogólnorozwojowe, muzyka, rytmika, warsztaty plastyczne oraz cotygodniowe spotkania z logopedą. Dysponujemy własną kuchnią, w ramach, której serwujemy zdrowe posiłki. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony odnośnie prowadzenia naszej placówki. Przedszkole cieszy się także zaufaniem wielu rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy!!!

16 Stycznia, 2013

NAJLEPSZE PRZEDSZKOLE ! POLECAM. W skali od 1-10 daje 11 rewelacja !

Anonima

NAJLEPSZE PRZEDSZKOLE ! POLECAM. W skali od 1-10 daje 11 rewelacja !

5.0 5.0 1 1 NAJLEPSZE PRZEDSZKOLE ! POLECAM. W skali od 1-10 daje 11 rewelacja !