Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Córek Najczystszego Serca N.M.P.

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje przyjazna atmosfera, a dzieci czują się kochane i bezpieczne. Jesteśmy placówką katolicką stawiającą na pierwszym miejscu szczęście i dobro każdego z naszych podopiecznych. Wspieramy indywidualny rozwój psychiczny, emocjonalny i fizyczny dzieci, przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej oraz uczymy samodzielności, odpowiedzialności i szacunku względem siebie. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane także do potrzeb dietetycznych dzieci. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne i rozwojowe. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Jesteśmy otwarci na sugestie z Państwa strony odnośnie prowadzenia naszej placówki. Zapraszamy do współpracy.