Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Imienia Jezus

Nasze Przedszkole jest miejscem, gdzie panuje miła atmosfera, a dzieci chowane są według tradycyjnych, chrześcijańskich wartości. Uczymy maluchy szacunku i samodzielności, przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej oraz wspieramy indywidualny rozwój psychiczny, fizyczny i intelektualny. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Zapewniamy opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów.

Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe: język angielski, lekcje baletu, zajęcia ceramiczne, warsztaty plastyczne, zajęcia sportowe i religijne. Współpracujemy z psychologiem. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach własnej kuchni. Przedszkole posiada atestowane wyposażenie. Nasza placówka cieszy się zadowoleniem i zaufaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Przyjmujemy dzieci w wieku do 5 lat. Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00- 17:00. Zapraszamy.