Przedszkole Pingwinek

Nasze placówki to miejsce, gdzie dobro dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb każdego z maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Prowadzimy zajęcia wpływające na rozwój psychiczny, fizyczny i intelektualny dzieci.

Oferujemy program dydaktyczny obejmujący lekcje muzyki, warsztaty plastyczne i literackie oraz zajęcia z języka angielskiego. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Nasze usługi cieszą się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku- żłobek w godzinach 8: 00- 17: 00, a przedszkole od 7: 00 do 17:30. Zapraszamy.