Przedszkole Prywatne Elżbiety Raczyńskiej

Przedszkole Prywatne Elżbiety Raczyńskiej

Nasze Przedszkole jest miejscem stworzonym dla dzieci ciekawych świata.

Maluchy rozwijają się pod okiem doświadczonych pedagogów, którzy do potrzeb wychowanków podchodzą z zaangażowaniem i w sposób indywidualny.

Maluchy w naszej placówce czują się kochane, potrzebne i bezpieczne.

Dzieci uczestniczą w zajęciach języka angielskiego, niemieckiego, w nauce pływania, gimnastyce korekcyjnej oaz w zajęciach teatralnych i tanecznych.

Zapewniamy im wszechstronny rozwój psychiczny, społeczny i intelektualny, opiekę logopedy oraz zdrowe i przygotowane na miejscu wyżywienie.

Atutem naszego przedszkola jest duży ogród z placem zabaw, gdzie w cieplejsze dni dzieci spędzają wolny czas.

Najważniejsze jest dla nas dobro wychowanków!

Zapraszamy.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
20 Stycznia, 2015

Cudowne przedszkole z pomysłem na rozwój i kształcenie Maluszka. Mój syn chodził do tej placówki i byliśmy bardzo zadowoleni - własna kuchnia,

Kasia 

Cudowne przedszkole z pomysłem na rozwój i kształcenie Maluszka. Mój syn chodził do tej placówki i byliśmy bardzo zadowoleni - własna kuchnia, "ciocie" cierpliwe i opiekuńcze, a Pani Dyrektor fantastyczna osoba, która bardzo fajnie to prowadzi. Nic dodać nic ująć.

5.0 5.0 1 1 Cudowne przedszkole z pomysłem na rozwój i kształcenie Maluszka. Mój syn chodził do tej placówki i byliśmy bardzo zadowoleni - własna kuchnia, "ciocie" cierpliwe i opiekuń

Kontakt

ul. Henryka Rodakowskiego 1A
93-277 Łódź
łódzkie

Telefon: (42) 643-47-92, 509-972-426
www.przedszkole.mojedane.pl

Lokalizacja

Rodzaj placówki