Przedszkole Prywatne Jagódka

Przedszkole Jagódka na pierwszym miejscu stawia dobro dzieci.

Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy czuły się w naszej placówce bezpieczne, rozumiane, potrzebne i kochane.

Nad rozwojem dzieci czuwają doświadczone i wykwalifikowane opiekunki.

Nasze dwudziestoletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną opiekę nad maluchami oraz pozwala zapewnić im rodzinną atmosferę w naszym przedszkolu.

Organizujemy ciekawe zajęcia gry w szachy, rytmiki, języka angielskiego, tańca towarzyskiego, logopedii oraz gimnastyki korekcyjnej.

Dysponujemy własną kuchnią, gdzie przygotowujemy pełnowartościowe i zdrowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnej diety dziecka.

W naszej placówce panuje miła, kameralna atmosfera.

Obiekt dostosowany jest do potrzeb wychowanków.

Rekomendacje są potwierdzeniem, że jesteśmy godną zaufania i polecenia placówką.

Zapraszamy.

06 Stycznia, 2017

Kasia

Mój synek chodzi do jagódkowego żłobka odkąd skończył 14 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona. Dobre jedzenie, bardzo dobre opiekunki, zaangażowane i troskliwe. Polecam serdecznie.

05 Grudnia, 2015

Joanna

Witam . Moja coreczka ma 3 latka i od roku 2015 chodzi do Przedszkola Jagodka . Jestem bardzo zadowolona pani wychowawczyni jest wspaniala kobieta i ma swietne podejscie do dzieci . Jest duza zajec organizowanych w tym przedszkolu . Jedzenie jet bardzo dobre , moja corka nalezy do grupy niejadkow a w Przedszkolu je bardzo ladnie . Jak najbardziej polecam Przedszkole Jagodka - Mama Julii

07 Września, 2015

Czy są jakiej aktualne opinie o przedszkolu ? Z2015 roku ?

Malgosia

Czy są jakiej aktualne opinie o przedszkolu ? Z2015 roku ?

01 Września, 2015

Katarzyna 13

Czy ktos z Was drogie Mamy oddal dziecko do przedszkola jagódka ? Jakie są Wasze relacje? Dręczy mnie fakt ze jednak jest tu więcej zlych opinii jak dobrych niestety... A czy ktos mogl by sie wypowiedzieć na panie wywchowawczyni z tego roku ? Czy na prawdę jest aż tak tragicznie jak ludzie to piszą ?

4.0 5.0 4 4 Mój synek chodzi do jagódkowego żłobka odkąd skończył 14 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona. Dobre jedzenie, bardzo dobre opiekunki, zaangażowane i troskliwe. Polecam serd