Przedszkole prywatne MINI

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a wszystkie dzieci czują się rozumiane i kochane. Pełnimy opiekę nad maluchami w wieku od 2, 5 do 6 roku życia. Obiekt spełnia surowe normy budowlano-sanitarne, jest wyposażony w kolorowe sale z zabawkami i atestowanym sprzętem. Zatrudniamy serdeczny, wykwalifikowany i doświadczony personel. Dzieci uczą się samodzielności, tolerancji i szacunku poprzez kontakt z rówieśnikami w 15-osobowych grupach.

Wspieramy rozwój społeczny, psychiczny i fizyczny dzieci poprzez indywidualne podejście do ich potrzeb. Maluchy uczestniczą w zajęciach gimnastycznych, rytmicznych oraz w zakresie muzykoterapii i bajko terapii. Prowadzimy także zajęcia z wykorzystaniem elementów metody Dennisona. Zapewniamy wyżywienie w ramach zdrowej, ekologicznej kuchni. Nasza placówka jest otwarta w godzinach 6: 00- 18: 00 z możliwością dopasowania godzin pobytu dziecka ( nawet do 21:00).Wpisowe i zajęcia dodatkowe GRATIS! Zapraszamy.

24 Sierpnia, 2015

Marta

05 Sierpnia, 2015

Wspaniałe przedszkole. Zapisałam córki na okres wakacyjny i jestem bardzo zadowolona. Polecam:-)

Martyna

07 Grudnia, 2013

wspaniałe przedszkole, kadra na najwyższym poziomie, właśnie tego potrzebowaliśmy z mężem dla naszego dziecka, polecam :)

Anita

5.0 5.0 3 3 Super przedszkole Mała jest zadowolona. Wszystkie Panie są profesjonalne i bardzo miłe. Polecam gorąco przedszkole!