Przedszkole Prywatne Śmiłowice

Nasze Przedszkole jest miejscem, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a wszystkie dzieci czują się kochane, bezpieczne i potrzebne. Zatrudniamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Obiekt spełnia surowe normy unijno- sanitarne, a kolorowe wnętrze i wyposażenie sprzyja rozwojowi zainteresowań i kreatywności naszych podopiecznych. Przez 15 lat prowadzenia naszego przedszkola zapracowaliśmy sobie na placówkę godną polecania i zaufania. Najważniejsze jest dla nas dobro naszych podopiecznych.

Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć zgodnych z podstawą programową. Dzieci uczestniczą w zajęciach plastycznych, muzycznych, ruchowych i ogólnorozwojowych. Uczymy maluchy samodzielności i odpowiedzialności za swoje czyny. Zapewniamy wyżywienie- także dla dzieci cierpiących na alergie. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2, 5 do 5 roku życia. Mamy jeszcze 7 wolnych miejsc! Możliwy okres adaptacyjny dla najmłodszych. Czesne wynosi 40 zł + wyżywienie. Placówka jest czynna w godzinach 7:00- 16:00. Zapraszamy!

7:00 – 16:00 (możliwość dopasowania godzin)