Przedszkole Smerf

Nasze Przedszkole cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców, którzy posyłają do nas swoje pociechy.

Panuje tu przyjazna i miła atmosfera.

Wspieramy wszechstronny rozwój dzieci, uczymy je samodzielności oraz przystosowujemy je do nauki w szkole podstawowej.

Nad bezpieczeństwem naszych wychowanków czuwają doświadczeni i wykwalifikowani opiekunowie.

Indywidualnie i z serdecznością podchodzimy do potrzeb maluchów, dzięki czemu te darzą nas sympatią i zaufaniem.

Najważniejsze jest dla nas ich dobro!

Prowadzimy ciekawe zajęcia: języka angielskiego, tańca, rytmiki, plastyki i zajęcia ruchowe.

Zapewniamy dwudaniowy obiad, śniadanie i podwieczorek rodzice przynoszą we własnym zakresie.

Prowadzimy także dwutygodniowy okres adaptacyjny.

Mamy jeszcze 5 wolnych miejsc w grupie 3, 4-latków w przedszkolu w Boleścinie.

Zapisy trwają. Czesne w placówce wynosi 200 zł/msc. Przyjmujemy także zapisy na rok 2014/2015.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl pierwszy tydzień dziecka w placówce po okresie adaptacyjnym gratis!

Boleścin 23
55-100 Trzebnica
dolnośląskie

Telefon: 698-710-080, 713-870-644