Przedszkole Świat Dziecka

Nasze Przedszkole jest miejscem, gdzie Państwa pociecha będzie czuła się nie tylko kochana i bezpieczna, ale także będzie mogła rozwijać swoje indywidualne pasje i zainteresowania wśród swoich rówieśników. Placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Posiadamy wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych nr 30. Jesteśmy placówką o profilu językowym. Naszym priorytetem jest szczęście i dobro każdego z naszych podopiecznych. Zapewniamy opiekę doświadczonych pedagogów w kameralnych grupach przedszkolnych.

Jeden z nauczycieli porozumiewa się z dziećmi wyłącznie w języku angielskim, co wpływa na efektywność i skuteczność nauki języka obcego. Zapewniamy wyżywienie w postaci czterech zdrowych posiłków. Jadłospis opracowany został we współpracy z dietetykami z Instytutu. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne takie jak: rytmika, gimnastyka korekcyjna, zajęcia z logopedą i z psychologiem. Organizujemy często wycieczki, wyjazdy do kina i teatru, zwiedzanie gospodarstwa agroturystycznego. Nasza placówka cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy!!!