Przedszkole Szczęśliwe Aniołki

Nasze przedszkole stawia na pierwszym miejscu szczęście i dobro każdego z dzieci. Obiekt nie posiada barier architektonicznych oraz spełnia normy sanitarno- budowlane. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów, którzy do potrzeb każdego malucha podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Wspieramy rozwój psychiczny i fizyczny dzieci oraz uczymy poprzez zabawę. Przygotowujemy maluchy do dalszej edukacji szkolnej. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach własnej kuchni. Uwzględniamy diety naszych wychowanków.

Prowadzimy zajęcia językowe, rytmiczne, muzyczne i plastyczne. Współpracujemy z logopedą. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje odnośnie prowadzenia naszej placówki. Dbamy o to, by w przedszkolu panowała miła atmosfera, a dzieci czuły się kochane, rozumiane i bezpieczne. Placówka jest czynna w godzinach 7:00- 17:00. Zapraszamy.

10 Lutego, 2017

Jolanta

Bardzo cieple i przyjazne miejsce a panie przedszkolanki sa badzo zdeterminowane i chetnie podejmuja ciezkie ale jak fantastyczne działanie nawet w organizacji róznych okolicznosci, ktore przynosza tak wiele radosci maluchom i szczescia zaproszonm na nie gosciom. Wielkie gratulacje dla Pani Dyrektor za świetna atmosfere i zdrowe posiłki.

5.0 5.0 1 1 Bardzo cieple i przyjazne miejsce a panie przedszkolanki sa badzo zdeterminowane i chetnie podejmuja ciezkie ale jak fantastyczne działanie nawet w organizacji róznych okolicznos