Przedszkole u Olka

Nasze przedszkole jest miejscem, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy dobro i szczęście każdego z naszych wychowanków. W placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a do potrzeb maluchów podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Obiekt spełnia normy budowlane i sanitarne. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Wspieramy rozwój intelektualny, psychiczny, fizyczny i społeczny dzieci. Uczymy poprzez zabawę. Przedszkole jest placówką dwujęzyczną. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, muzyki, plastyki i sportu.

Współpracujemy z logopedą. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach współpracy ze sprawdzonym cateringiem. Obiekt posiada własny, bezpieczny plac zabaw. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia naszej placówki. Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00- 17:00. Czesne wynosi 550 zł miesięcznie + wyżywienie. Zapraszamy.