Przedszkole Wesoły Wróbelek

Nasze Przedszkole to miejsce, któremu zaufało wielu rodziców.

Posyłając do nas swoje pociechy możecie być Państwo pewni tego, że będą one otoczone profesjonalną i troskliwą opieką doświadczonych opiekunów.

W placówce panuje miła, rodzinna atmosfera, a wszystkie maluchy czują się tu bezpieczne, kochane i rozumiane.

Do potrzeb wychowanków podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.

Obiekt spełnia wszelkie normy unijne i budowlane.

Do dyspozycji dzieci oddajemy duży dom, 3 przestronne i kolorowe sale, plac zabaw oraz ogródek, gdzie w przyszłości będziemy hodować kwiaty.

Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe: logopedia, język angielski, gimnastyka korekcyjna etc. zapewniamy całodzienne wyżywienie z możliwością dopasowania diety dla dzieci z alergiami.

Od 19 do 23 sierpnia zapraszamy na zajęcia adaptacyjne.

Zapraszamy maluchy w wieku od 2, 5 do 5 roku życia.

Mamy jeszcze wolne miejsca – zapisy trwają.

Placówka jest czynna w godzinach 7:00- 18:00.

Dla osób, które zapiszą dziecko do dnia 5 września jest przewidziana promocja w postaci czesnego za pierwszy miesiąc pobytu w wysokości 400 zł.

Zapraszamy.

7:00- 18:00

14 Września, 2013

Agnieszka

Dobra lokalizacja.
Świetnie wyposażone sale.
Duży plac zabaw.
Ciekawy pomysł z ekologicznym ogródkiem dla dzieci.

28 Sierpnia, 2013

Kadra godna zaufania.

Monia

Kadra godna zaufania.

21 Sierpnia, 2013

Polecam przedszkole Wesoły Wróbelek!!Przedszkole przyjazne dzieciom.Fachowa kadra,zaangażowany personel.

Ania

Polecam przedszkole Wesoły Wróbelek!!
Przedszkole przyjazne dzieciom.
Fachowa kadra,zaangażowany personel.

21 Sierpnia, 2013

Mogę potwierdzić profesonalizm i troskliwość opiekunów oraz to, że opiekunowie podchodzą do każde dziecko indywidualne. Ponadtow podoba mi

Monika

Ponadtow podoba mi się pomyśl prowadzenia ogódka, w którym dzieci będą mogły samodzielnie siać i dbać o warzywka i kwiatki.

21 Sierpnia, 2013

Znam kadrę, osoby naprawdę godne zaufania, pełne ciepła i radości ;) Potrafią nawiązać świetny kontakt z dziećmi. Polecam ;)

Ninka

5.0 5.0 5 5 polecam przedszkole Wesoły Wróbelek. Fantastyczna, ciepła i przede wszystkim profesjonalna kadra, podchodząca indywidualnie do każdego dziecka.Dobra lokalizacja.Świetnie