Przedszkole Wesoły Zakątek

Nasze przedszkole pełni profesjonalną opiekę nad dziećmi oraz zapewnia kameralną atmosferę, indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne oraz posiada atestowane wyposażenie. Do dyspozycji maluchów oddajemy bezpieczne i kolorowe sale oraz pomoce dydaktyczno- naukowe. Zatrudniamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Uczymy poprzez zabawę. Prowadzimy zajęcia wpływające na rozwój psychiczny, intelektualny, społeczny i emocjonalny dzieci. Uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych maluchów. Posiadamy wiele pozytywnych rekomendacji. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro każdego z wychowanków. Zapraszamy Państwa do współpracy.

ul. Wałowa 36 do 40
88-100 Inowrocław