Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie panuje przyjazna atmosfera, a dzieci czują się tak samo dobrze, jak w domu rodzinnym. Wychowujemy maluchy w duchu chrześcijaństwa, przywiązujemy uwagę do tradycyjnych wartości oraz zapewniamy wsparcie w rozwoju psychicznym, fizycznym i emocjonalnym. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów.

Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne, muzyczne, taneczne, fizyczne oraz w zakresie języka angielskiego. Dzieci uczestniczą także w Mszy Świętej dla nich przeznaczonej. Minimum dwa razy w miesiącu spotykamy się na Mszy Świętej pod hasłem “Niedziela z Rodziną”. Zapewniamy zdrowe i zbilansowane wyżywienie. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.