Przygody w obłokach

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym. Zapewniamy rodzinną atmosferę, indywidualne podejście do potrzeb każdego malucha, zainteresowanie oraz wszechstronny rozwój jego pasji i zainteresowań. Przedszkolaki uczone są samodzielności, tolerancji i szacunku względem siebie. Od najmłodszych lat kształtujemy wyobraźnię dziecka oraz wspieramy jego rozwój społeczno- emocjonalny. Placówka spełnia surowe normy sanitarne i budowlane. Kolorowe sale są wyposażone w atestowane materiały dydaktyczne. Nad bezpieczeństwem maluchów czuwa doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogów.

Do naszego przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku 2- 6 lat. Zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach, co wpływa na jakość i efektywność kształcenia. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne: języka angielskiego, języka francuskiego, plastyki, muzyki, warsztaty teatralne oraz zajęcia z neurologopedą. Zapewniamy wyżywienie w postaci pięciu posiłków dziennie. Nasza placówka jest położona w spokojnej i malowniczej dzielnicy w centrum Wrocławia. Przed budynkiem znajduje się parking. Do dyspozycji najmłodszych oddajemy bezpieczny plac zabaw i piękny ogród. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30- 18:00. Zapraszamy!