Publiczne przedszkole Puchatek i Przyjaciele

Nasza placówka to miejsce bezpieczne i wyjątkowe cieszące się zaufaniem i zadowoleniem rodziców i ich pociech. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera. obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. wspieramy indywidualny rozwój emocjonalny, psychiczny i fizyczny dzieci, przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej oraz uczymy je samodzielności i odpowiedzialności.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie. prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne, ogólnorozwojowe i językowe. Poza placówką organizujemy także zajęcia z języka angielskiego, włoskiego i niemieckiego. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, co potwierdzają pozytywne rekomendacje. Zapraszamy Państwa do naszej placówki w godzinach 7:00-17:00 od poniedziałku do piątku.

19 Października, 2015

Magda

5.0 5.0 1 1 Polecam przedszkole. Mała grupa, córka jest bardzo zadowolona. Mile Panie, smaczne jedzenie, dużo zajęć plastycznych. Plac zabaw na terenie przedszkola.