Publiczne przedszkole Puchatek i Przyjaciele

Publiczne przedszkole Puchatek i Przyjaciele

Nasza placówka to miejsce bezpieczne i wyjątkowe cieszące się zaufaniem i zadowoleniem rodziców i ich pociech. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera. obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. wspieramy indywidualny rozwój emocjonalny, psychiczny i fizyczny dzieci, przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej oraz uczymy je samodzielności i odpowiedzialności.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie. prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne, ogólnorozwojowe i językowe. Poza placówką organizujemy także zajęcia z języka angielskiego, włoskiego i niemieckiego. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, co potwierdzają pozytywne rekomendacje. Zapraszamy Państwa do naszej placówki w godzinach 7:00-17:00 od poniedziałku do piątku.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
19 Października, 2015

Polecam przedszkole. Mała grupa, córka jest bardzo zadowolona. Mile Panie, smaczne jedzenie, dużo zajęć plastycznych. Plac zabaw na terenie przed

Magda 

Polecam przedszkole. Mała grupa, córka jest bardzo zadowolona. Mile Panie, smaczne jedzenie, dużo zajęć plastycznych. Plac zabaw na terenie przedszkola.

5.0 5.0 1 1 Polecam przedszkole. Mała grupa, córka jest bardzo zadowolona. Mile Panie, smaczne jedzenie, dużo zajęć plastycznych. Plac zabaw na terenie przedszkola.