Punkt Opieki Dziennej nad Dziećmi Kikolandia Marzena Jędrzejewska

Nasza placówka stawia na pierwszym miejscu dobro i szczęście każdego z wychowanków. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci czuły się tu kochane, rozumiane i bezpieczne. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne. Przedszkole posiada salę dostosowaną do potrzeb dzieci niepełnosprawnych.

Prowadzimy zajęcia wspierające rozwój intelektualny, fizyczny, psychiczny i emocjonalny dzieci. Uczymy maluchy samodzielności, odpowiedzialności, tolerancji i szacunku względem siebie. Organizujemy zajęcia plastyczne, ruchowe oraz językowe. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach własnej kuchni. Istnieje możliwość dofinansowania pobytu dziecka z Urzędu Miasta. Nasza placówka cieszy się zadowoleniem i zaufaniem rodziców. Do Państwa dyspozycji jesteśmy w godzinach 7:00 -18:00.