Punkt Opieki nad dziećmi Dzieci Świata

Punkt opieki nad dziećmi Dzieci Świata Katarzyna Lechowicz

Dzieci Świata to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i dla dzieci.

W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się niemal jak u siebie w domu.

Nasz Punkt Opieki położony jest w bezpiecznej okolicy, został ogrodzony, a na jego terenie znajduje się plac zabaw.

Naszym podopiecznym zapewniamy profesjonalną i indywidualną opiekę wykwalifikowanych pedagogów.

Do dyspozycji maluchów przygotowaliśmy budynek o powierzchni 200m2, 2 duże sale zabaw i jedną salę dla dzieci w opiece godzinowej oraz poddasze do organizacji imprez.

Dzieciom zapewniamy prawidłowy rozwój motoryczny, psychiczny i fizyczny.

Dzieci uczestniczą w zajęciach plastycznych, gimnastycznych, rytmiki oraz języka angielskiego.

Organizujemy także „weekendowe szaleństwa”, gdzie zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy.

Już w październiku zaczynamy zajęcia!!!

Z myślą o maluchach, organizujemy także zajęcia uzupełniające wiedzę, gdzie razem odrabiamy lekcje, uczymy się, omawiamy lektury itd. zapraszamy!

Ceny:

590; – (wyżywienie) zajęcia 3dni w tygodniu