Punkt Przedszkolny Hula Hop

Nasza placówka pełni kompleksową opiekę nad dziećmi w wieku od 2,5 do 5 roku życia. Do potrzeb maluchów podchodzimy indywidualnie, wspomagamy ich wszechstronny rozwój oraz uczymy samodzielności i odpowiedzialności. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają wykwalifikowane i doświadczone opiekunki. Obiekt spełnia surowe normy unijne i sanitarne, zaś kolorowe sale wspierają rozwój pasji, wyobraźni i zainteresowań.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie, także dostosowane do potrzeb dzieci z alergiami. Prowadzimy ciekawe zajęcia rytmiczne, języka angielskiego i ogólnorozwojowe. Nasza placówka cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców, którzy bez obaw posyłają do nas swoje pociechy. Oferujemy opiekę świąteczną, weekendową, nocną oraz podczas choroby dziecka. Do Państwa dyspozycji jesteśmy w godzinach 6: 30- 17: 30 z możliwością wydłużenia godzin pobytu malucha. Zapraszamy.

pn-pt 6.30-17.30 z możliwością wydłużenia godzin pobytu dziecka

30 Grudnia, 2013