Punkt Przedszkolny Leśna Polanka

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie dobro każdego z dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się kochane i rozumiane, wspieramy indywidualny rozwój intelektualny, psychiczny i fizyczny dzieci, przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej oraz uczymy samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji. Zatrudniamy odpowiedzialnych i wykwalifikowanych pedagogów. Obiekt jest dostosowany do potrzeb dzieci oraz spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb i preferencji dzieci.

W naszym przedszkolu realizujemy podstawę programową dedykowaną przez MEN. Prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe, plastyczne i muzyczne. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia placówki. Przedszkole przyjmuje maluchy w wieku od 2, 5 do 5 lat. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00- 17:00.