Punkt Przedszkolny na Akacjowej

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie każde dziecko znajdzie wsparcie, akceptację oraz profesjonalną opiekę. Panuje tu miła i przyjazna atmosfera, a dzieci czują się tak samo dobrze, jak we własnym domu rodzinnym. Nad bezpieczeństwem przedszkolaków czuwa doświadczona kadra pedagogiczna. Wspieramy dzieci w rozwoju indywidualnych zainteresowań i pasji oraz uczymy ich samodzielności i tolerancji.

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dydaktycznych takich jak rytmika, zajęcia muzyczne, lekcje tańca, zajęcia gimnastyczne, lekcje języka angielskiego i hiszpańskiego czy zajęcia manualne. Współpracujemy z logopedą. Przyjmujemy także dzieci z niepełnosprawnością zapewniając im profesjonalną i kompleksową opiekę. Przedszkole jest przyjazne wszystkim dzieciom. Panuje tu atmosfera pełnej akceptacji. Właściciel placówki przywiązuje ogromną uwagę do wysokiej jakości opieki, edukacji, bezpieczeństwa i prawidłowych relacji przedszkolaków.

Lokalizacja – dogodna, w pobliżu stacji kolejki WKD; zerówka – realizacja rocznego przygotowania przedszkolnego; bezpieczny, atrakcyjny, duży ogród 2500 m z placem zabaw, terenem do jazdy na rowerach i hulajnogach.

Zapraszamy!!!